Policealna Szkoła Medyczna w Łodzi
Facebook Instagram

Świat pędzi szybciej niż dotychczas, a natłok obowiązków, stres i osiadły tryb życia sprawiają, że Polacy odważniej sięgają po pomoc masażysty. Dziś technik masażysta jest coraz częściej poszukiwanym specjalistą, a z jego usług korzystają nie tylko pacjenci wymagający rehabilitacji, ale sportowcy, pracownicy biurowi, osoby dbające o ciało i ducha, celebryci.

Podczas zajęć w dwuletniej Policealnej Szkole Medycznej poznasz wszystkie oblicza masażu. Dowiesz się jak profesjonalnie wykonać m. in. masaż medyczny, klasyczny, relaksacyjny, sportowy, limfatyczny, kosmetyczny, stawowy czy izometryczny i zyskasz jeden z najprężniej rozwijających się zawodów. Jako technik masażu znajdziesz zatrudnienie w placówkach medycznych, gabinetach odnowy biologicznej, gabinetach masażu, uzdrowiskach, klubach sportowych i ośrodkach treningowych.

• całkowicie bezpłatna szkoła masażu;
  • dedykowana absolwentom szkół średnich;
  • policealna szkoła bez matury - nie wymagamy zdanego egzaminu dojrzałości;
  • dwa tryby nauki: stacjonarny lub wieczorowy/weekendowy;
  • bez górnego limitu wieku;
  • nauka trwa 2 lata - 4 semestry;
  • 500 godzin zajęć praktycznych;
  • pełne przygotowanie do egzaminu państwowego potwierdzającego zdobyte kwalifikacje zawodowe - kwalifikacja MED.10.

Masażysta to jeden z popularniejszych zawodów medycznych w rehabilitacji. Masażyści zajmują się wykonywaniem zabiegów leczniczych, sportowych i kosmetycznych, zgodnie z wymogami wiedzy medycznej. W dwuletnim cyklu kształcenia zyskasz niezwykle cenione umiejętności oraz tytuł technika masażysty i pewnie wejdziesz w wymagający rynek pracy.

Program nauczania

Program nauczania w zawodzie technik masażysta zawiera aż 500 godzin zajęć praktycznych:

• masaż medyczny;
  • masaż sportowy;
  • masaż kosmetyczny;
  • masaż profilaktyczny;
  • masaż leczniczy.

Poza praktyczną nauką zawodu program przewiduje zajęcia teoretyczne:

• anatomia z fizjologią
  • zarys fizjoterapii,
  • teoretyczne podstawy masażu,
  • język migowy,
  • język angielski,
  • zagadnienia kliniczne w masażu,
  • pierwsza pomoc w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

TRWA REKRUTACJA NA SEMESTR ZIMOWY - NAUKA OD WRZEŚNIA 2023 ROKU - DOŁĄCZ DO NAS.

Rekrutacja na semestr zimowy - złóż wniosek online lub odwiedź nas osobiście.
Wileńska 53/55, Łódź
I piętro, pok. 103