Policealna Szkoła Medyczna kształci na kierunku TECHNIK MASAŻYSTA

REKRUTACJA NA SEMESTR WIOSENNY ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁA - ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE JUŻ DZIŚ!

Dlaczego Policealna Szkoła Medyczna w Łodzi?

• JEST BEZPŁATNA
  • DEDYKOWANA ABSOLWENTOM SZKÓŁ ŚREDNICH (NIE WYMAGAMY MATURY)
  • PROGRAM REALIZOWANY JEST W TRYBIE DZIENNYM LUB WIECZOROWO
  • NIE MA GÓRNEGO LIMITU WIEKU DO PODJĘCIA NAUKI
  • NAUKA TRWA 4 SEMESTRY
  • PO 2 LATACH SŁUCHACZE SĄ PRZYGOTOWANI DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO POTWIERDZAJĄCEGO ZDOBYTE KWALIFIKACJE

Nauka masażu w szkole medycznej – kurs, technik masażysta

Marzysz o zdobyciu tytułu – technik masażu? Szkoła medyczna to idealne miejsce, aby rozwinąć żagle! W Policealnej Szkole Medycznej będziesz uczył się pod czujnym okiem profesjonalistów oraz zgłębisz wiedzę z zakresu zagadnień klinicznych w masażu.

Dlaczego warto uczyć się masażu?
Nie trzeba nikogo przekonywać, że uprawianie sportu równa się dobremu zdrowiu i osiąganiu sprawności fizycznej. Jednak o pozytywnych aspektach nauki masażu warto napisać nieco więcej. Kurs masażu to nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim wielogodzinna praktyka. Szkoła medyczna oferuje rozbudowany program nauczania pozwalający na profesjonalne przygotowanie do zawodu technika masażu. Nauka w policealnej szkole medycznej trwa 2 lata, a umiejętności pozostają na całe życie oraz otwierają drogę do kariery. Tytuł technika masażysty gwarantuje niezbędne kwalifikacje, satysfakcję ze zdobytych umiejętności oraz cenne doświadczenie.

Myślisz o zmianie zawodu?
Być może pracujesz już w salonie kosmetycznym bądź ośrodku spa, ale chcesz poszerzyć swoje kompetencje. Kurs oferowany w szkole medycznej gwarantuje zdobycie wiedzy z zakresu masażu sportowego, klasycznego, relaksacyjnego, kosmetycznego etc. - zatem bez wątpienia będziesz gotowy do pracy w tej profesji! Ukończenie szkoły z zakresu masażu może więc stanowić o Twoim podstawowym zawodzie bądź być uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy.

Technik masażysta - dziennie czy wieczorowo?
Chcesz połączyć naukę z pracą? Nic prostszego! Policealna szkoła medyczna gwarantuje naukę w obydwu trybach w zależności od tego, jaka forma jest dla Ciebie dogodniejsza.

Idąc o krok dalej…
W ramach dodatkowej specjalizacji istnieje możliwość zrobienia kursu trenera personalnego – najmodniejszego zawodu w dzisiejszych czasach! Jeżeli zastanawiasz się gdzie odbyć kurs trenera personalnego podpowiadamy: szkoła medyczna w Łodzi czeka właśnie na Ciebie!