Policealna Szkoła Medyczna w Łodzi
Facebook Instagram

Szanowni Kandydaci,
serdecznie zapraszam na spotkanie inauguracyjne związane z rozpoczęciem kształcenia na kierunku technik masażysta. Spotkanie to będzie miało charakter organizacyjny dlatego zapraszamy na nie wszystkie osoby, które zgłosiły chęć nauki w naszej szkole.Odpowiemy na nim na pytania, które mogą budzić Państwa wątpliwości związane z: przebiegiem kształcenia, zakresem dokumentów, które należy uzupełnić aby podjąć naukę, procedurami związanymi z przystąpieniem do egzaminu zawodowego a także zapoznamy z salami i wyposażeniem do zajęć praktycznych.
Termin spotkania to najbliższa sobota 20 lutegogodz. 12.00;
Miejsce spotkania – siedziba Policealnej Szkoły Medycznej, Łódź ul. Wileńska 53/55, I piętro, sala 102
 
Dyrekcja Policealnej Szkoły Medycznej